slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Zpráva zjistila, že jeden ze dvou španělských spotřebitelů nakupuje rostlinné produkty – vegconom -

Zpráva zjistila, že jeden ze dvou španělských spotřebitelů nakupuje rostlinné produkty – vegconom

Violife, Potraviny NewWinda Asociace výrobců a distributorů (AECOC) si nechal vypracovat zprávu o španělských spotřebitelích rostlinných potravin, což potvrzuje rostoucí zájem o rostlinné maso a mléčné výrobky ve Španělsku.

Studie ukazuje, že 50 % spotřebitelů si nedávno zakoupilo rostlinný produkt a 70 % by si v nadcházejících měsících koupilo další.

AECOC SHOPPERVIEWPlatforma pro spotřebitelský výzkum AECOC, která zprávu provedla, v analýze odhaluje, že více než čtvrtina Španělů (26,4 %) jsou spotřebitelé rostlinného původu. 54,5 % žen a 45,5 % mužů ve věku od 25 do 45 let, kteří žijí jako pár s nezletilými dětmi a bydlí ve velkých městech, tvrdí, že jsou „veggie“, což znamená, že buď dodržují flexitariánskou, veganskou nebo vegetariánskou stravu, říká hlášení.

Vegan May, Muse
© Musa

Klíčové ovladače nákupu

Podle studie spotřebitelé vnímají produkty rostlinného původu jako zdravější potraviny s menším množstvím tuku, aditiv a konzervačních látek s lepším nutričním profilem než živočišné produkty, a dodávají, že jsou lepší pro planetu, protože méně znečišťují a vyhýbají se týrání zvířat.

75,3 % Španělů preferuje nákup rostlinných produktů v supermarketech a hypermarketech, 29,2 % preferuje „bio“ (bio) obchody a 16,5 % nakupuje u bylinkářů. Zpráva zdůrazňuje, že elektronický obchod je stále populárnější, přičemž tento kanál používá 15,6 % Španělů.

Houbový burger
© Innomy

Osvětová kampaň ProVeg ve Španělsku

Společnost ProVeg International zahájila informační kampaň na sociálních sítích, Mimo masopropagovat výsledky své studie o dopadu potravin na životní prostředí ve Španělsku a povzbuzovat spotřebitele, aby přešli na rostlinnou stravu s cílem zmírnit klimatickou krizi.

Studie organizace pro povědomí o potravinách dochází k závěru, že „pokud by celá španělská populace držela rostlinnou stravu po dobu jednoho roku, mohlo by to ročně ušetřit asi 1,7 miliardy litrů vody, 10 milionů hektarů půdy a více než 62 milionů tun CO2. “

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *