slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Třetí největší jihokorejský konglomerát SK investuje 7 milionů dolarů do divoce pěstovaného lososa – vegconom -

Třetí největší jihokorejský konglomerát SK investuje 7 milionů dolarů do divoce pěstovaného lososa – vegconom

Společnost SK Inc., investiční odnož třetího největšího jihokorejského konglomerátu SK Group, oznámila investici ve výši 7 milionů dolarů do producenta pěstovaného lososa se sídlem v USA. Divoký typ. Korejská firma vysvětlila, že se snaží zvýšit své investice do společností s vynikajícími environmentálními, sociálními a firemními kompetencemi.

Konglomerát také odhaluje, že pracuje na vytvoření společného podniku mezi Perfect Day a korejským výrobcem mléčných výrobků Maeli Dairies se záměrem, že Maeli bude vyrábět, distribuovat a prodávat produkty vyrobené s bez živočišných mléčných proteinů Perfect Day.

Předseda SK ohromen návštěvou Wildtype

“[Wildtype’s cultivated salmon] může dramaticky snížit oxid uhličitý vypouštěný během procesu rybolovu, zemědělství a přepravy a chránit mořský ekosystém, který čelí riziku vyhynutí s vedlejšími úlovky,“ řekl Chey Tae-won, předseda SK Group, na Instagramu. Pane Chey osobně navštívil zařízení Wildtype letos v srpnu a později zveřejnili obrázky společnosti vyrábějící sushi, rohlíky a salát s alt lososem, čímž vyjádřili zájem o obchod.

Kultivovaný losos divokého typu
Pěstovaný losos ©Wildtype

Začátkem tohoto roku překonal Wildtype rekordy tím, že získal 100 milionů dolarů na financování série B – což je vůbec největší částka pro společnost pěstující mořské plody. Přestože společnost dosud komerčně neuvedla svého pěstovaného lososa, loni oznámila distribuční partnerství s americkými restauračními řetězci SNOWFOX a Pokéworks.

Rostoucí zájem SK o alt protein

Společnost SK Inc. dosud investovala přibližně 100 milionů dolarů do nových společností zaměřených na potraviny, počínaje investicí 45 milionů dolarů do Perfect Day v roce 2020 a včetně amerického výrobce fermentovaných bílkovin Nature’s Fynd a britské značky rostlinného masa Meatless Farm.

V rozhovoru s vegconomistem loni v říjnu Moohwan Kim, výkonný viceprezident Green Investment Center SK Inc., uvedl: „K dnešnímu dni SK Inc. investovala do Perfect Day, Nature’s Fynd a Meatless Farm. SK Inc. také vytváří investiční fond ve výši 85 milionů USD s čínskou Joyvio Group, aby pomohl propagovat nové potravinářské technologie a společnosti na tomto trhu.

Wildtype získává 100 milionů dolarů
© Wildtype

“Kromě toho jsme nedávno podepsali memorandum o porozumění o spolupráci s SPC Samlip na společných investicích a zavádění nových potravinářských technologií do Asie.” Dodal: “SK Inc. věří, že tyto investice mohou pomoci snížit dopad našeho globálního potravinového řetězce na životní prostředí.”

Mluvit s Korea Joongang Daily dnes pan Kim prohlásil: „Proces překonávání klimatických změn by také mohl sloužit jako průlomová příležitost při identifikaci nových hodnot pro budoucnost. V rámci přípravy na explozivní růst zeleného průmyslu bude SK Inc. pracovat na převzetí vedoucí pozice na trhu, včetně udržitelných potravin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *