slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

SoFine uvádí na trh rostlinné kuřecí hamburgery a zeleninové a sýrové puffery - vegconom -

SoFine uvádí na trh rostlinné kuřecí hamburgery a zeleninové a sýrové puffery – vegconom

SoFine Foodsrostlinný výrobce se sídlem v Nizozemsku uvedl na trh dva nové produkty včas pro Veganuary.

SoChicken Burgers, které se připojují k úspěšným špízům SoChicken od SoFine, jsou placičky na rostlinné bázi vyrobené ze sójového a pšeničného proteinu. Říká se, že mají stejnou chuť a šťavnatou strukturu jako konvenční kuře a ve slepém testu chuti předčí ostatní alternativy masa.

Vegetable & Cheeze Puffers potažené strouhankou jsou vyrobeny z 39 % zeleniny – směsi špenátu, cukety a cibule – v kombinaci s veganským sýrem. The Puffers získaly nejvyšší hodnocení Nutriscore A, protože jsou bohaté na vlákninu a bílkoviny a mají nízký obsah nasycených tuků.

Nové produkty jsou již dostupné v Belgii a nedávno dorazily do některých prodejen Edeka a Rewe v Německu. Uvedení na trh je podpořeno marketingovou kampaní obsahující reklamy, kupony, letáky a propagační akce v místě prodeje.

Životní styl SoFish Fingers
©SoFine

Pestrý sortiment

Původně nejlépe známá jako značka tofu, SoFine v posledních letech rozšiřuje svůj sortiment o různé alternativy masa a mléčných výrobků. V roce 2020 značka uvedla na trh rostlinnou alternativu feta s názvem SoCheeze kostky, která je k dispozici ve třech příchutích.

Letos v dubnu společnost SoFine představila své tyčinky SoFish, které byly zvoleny nejlepší degustací ve slepém testu chuti obsahující dva podobné produkty. Mezi další produkty SoFine patří řízky a masové kuličky.

„Veganuary motivuje stále více lidí, aby jedli více rostlinnou stravu,“ řekla Jessica Zomerdijk, obchodní ředitelka SoFine. „Jako průkopník veganských alternativ masa, ryb a sýrů to podporujeme novými lahodnými produkty – a vytváříme další pobídky, abyste jednoduše vyzkoušeli něco nového.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *