slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Sociální média a restaurační průmysl -

Sociální média a restaurační průmysl

Sociální média jsou jedním z nejrelevantnějších způsobů, jak oslovit zákazníky a propagovat svou restauraci. Změnilo to způsob, jakým zažíváme vše od každodenní komunikace až po jídlo venku.

Se vzestupem Instagramu a Facebooku majitelé restaurací hledají platformy sociálních médií, aby přilákali zákazníky, získali zpětnou vazbu od zákazníků a vybudovali si loajalitu zákazníků.

Nechte své zákazníky jíst očima. Sdílení obrázků a videí z menu vaší restaurace, přípravy jídla a místa konání přitahuje pozornost mladých spotřebitelů a vytváří povědomí o značce.

  • Zvýšená kontrola – Marketing na sociálních sítích lze ovládat na počítači v zadní části domu nebo přes iPhone. Studie ukazují, že 1 miliarda lidí používá IG každý měsíc a zatímco 63 % uživatelů se přihlašuje každý den, 62 % lidí říká, že se začali více zajímat o značku nebo produkt poté, co je viděli ve svých IG stories.
  • Responzivní kampaně – Plánujete nadcházející akci pro vaši restauraci? Změny na poslední chvíli? Naštěstí lze plány sociálních médií upravovat online během několika sekund, což zajistí, že vaši zákazníci rychle dostanou správné informace.
  • Probíhající interakce – Ať už pozitivní nebo negativní, je důležité, abyste uznali kritiku a byli otevřeně vděční za to, že nasloucháte svým zákazníkům. Když si najdete čas na přečtení komentářů a odpovídání na ně, můžete se dozvědět hodně o tom, co vaše publikum baví a co chtějí vidět víc.

Z GrubHub45 % zákazníků říká, že vyzkoušeli novou restauraci poté, co viděli její příspěvek na sociálních sítích. Každý má rád, když má co slavit. Začlenění svátků s mikrojídlem do vaší strategie na sociálních sítích může přimět hladové strávníky k tomu, aby vyzkoušeli vaši kuchyni.

#ShareSweetness na sociálních sítích!

Účelem naší sady nástrojů je poskytnout postřehy, tipy a zdroje pro propagaci vašich nabídek na sociálních sítích. Dovolte nám, abychom vám pomohli spojit se se zákazníky s sebou a rozvozem a vytvořit vyšší průměry šeků prostřednictvím svůdnosti dezertů Sweet Street. Z naší sladké ulice Časopis Mix-Up podzim/zima60 % amerických spotřebitelů si objednává doručení alespoň jednou týdně, což vede k 40 % příjmů restaurací, které tvoří online objednávky.

Využití sociálních médií je jedním z nejdostupnějších a nejefektivnějších způsobů, jak propagovat vaši restauraci a budovat loajalitu zákazníků. Ústní podání je nejúčinnější formou reklamy. Pomocí hashtagů, jako je #ShareSweetness, můžete povzbudit zákazníky, aby zmínili vaši restauraci ve svých vlastních příspěvcích.

Podívejte se na naši sadu nástrojů pro sociální média, kde najdete další marketingová řešení!

Sociální média zcela přepracovala způsob, jakým budujeme spojení. Podává pomocnou ruku mnoha lidem, kteří potřebují podporu nebo služby, pokud jde o digitální marketing. A co je nejdůležitější, otevřela dveře různým průmyslovým odvětvím, aby získala expozici, kterou potřebují k vybudování prosperujícího podnikání.

Všechny podniky by měly využívat marketingové postupy na sociálních sítích. Díky tomu mohou maximalizovat příležitosti, oslovit lidi v nouzi a poskytnout zdroje pro další podnikání a tržby.

Zdroje: Diner Study, Stárnutí sociálních médií, Dovolená na sociálních sítích

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *