slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

NotCo oznamuje novou pizzu Papa John's s NotChicken a plány na rok 2023 - vegconom -

NotCo oznamuje novou pizzu Papa John’s s NotChicken a plány na rok 2023 – vegconom

Chilský obr NotCo představila první pizzu doplněnou o novinku NotChicken – Vegan BBQ Shot – která je od tohoto týdne dostupná ve všech provozovnách Papa Johna po celém Chile. V Argentině se objevila vyskakovací restaurace NotCo, zatímco společnost Unicorn tento týden odhalila své zaměření na rok 2023.

Generální ředitel a zakladatel Matias Muchnick, nedávno jmenovaný druhým nejničivějším CEO v Latinské Americe, včera diskutoval plány společnosti na rok 2023 v rozhovor s Bloomberg Línea. DF SUD, online médium specializující se na obchod v Latinské Americe hlášeno o plánech potravinářské technologie na rok 2023 a informoval o novinkách o své první rostlinné restauraci v Argentině.

1. Zůstat ziskový

Aby NotCo čelila propadu odvětví v důsledku globální ekonomické krize, musela učinit strategická rozhodnutí, jako je pozastavení vývoje produktů a některá rozšíření produktů plánovaná pro Evropu a Asii, aby zůstala v příštím roce zisková, vysvětlil Muchnick.

„V tomto novém scénáři bude nutné stát se ‚superracionálním‘, protože se předpokládá, že rok 2024 bude lepší než rok 2023,“ řekl Bloomberg Línea. Muchnick také oznámil, že cíle NotCo pro primární veřejnou nabídku (IPO) v roce 2024 se změnily. “Trh tam není,” řekl DF SUD.

Plátky sýra NotCo
© NotCo

2. Zaměřte se na rostlinné sýry

Startup tento měsíc překvapil spotřebitele uvedením NotCheese – své vůbec první nabídky sýrů, která se prodává pouze v Chile. Potravinářská technologie, která již dříve plánovala uvést na trh alternativy tuňáka a lososa, uvádí, že jako součást své strategie do roku 2023 se společnost rozhodla zaměřit na výzkum a vývoj v kategorii rostlinných sýrů, „protože 95 % spotřebitelských požadavků se týkalo sýra“.

Dodal, že společný podnik s Kraft Heinz otevírá obrovskou příležitost k vytvoření aliancí s dalšími společnostmi hromadné spotřeby, které mají zájem nabízet alternativy mléčných výrobků.

„Rozšíříme produktové řady. Právě jsme uvedli na trh proteinové mléko v Brazílii, které si vedlo úžasně dobře, a v rámci této kategorie prozkoumáme více, možná občerstvení, ale s nutričně vysokými hodnotami,“ řekl Bloomberg Línea.

veganská pizza vyrobená ve spolupráci s notco a papa john's v chile
© Papa John’s Chile

3. Místní rozšíření

Již se začíná soustřeďovat spíše na místní expanzi než na mezinárodní trhy; NotCo dnes oznámila partnerství s Papa John’s – Chilský řetězec pizz číslo jedna – uvést Vegan BBQ Shot, 100% veganskou pizzu s kousky NotChicken, veganským sýrem, cibulí, olivami a barbecue omáčkou.

„Od založení NotCo bylo naší prioritou inovovat a znovu objevit odvětví, které nás zve k přehodnocení způsobu, jakým se živíme. Rozhodli jsme se vyrábět produkty založené na rostlinách, protože víme, že vyřazením zvířat z rovnice výrazně snížíme znečištění a je nám ctí sdílet tyto hodnoty a principy s gigantem, jako je Papa John’s,“ uvedl Muchnick.

NotCo Juicy Burger
©NotCo

4. Regionální iniciativa: NotSpot popup restaurant

Podle DF SUD NotCo otevřela svůj první pop-up restaurace v Argentině s názvem NotSpotnabízí zákazníkům 100% rostlinné menu vyrobené z alternativních masných produktů. V nabídce byly předkrmy, hlavní jídla, dezerty a kafeteriální obsluha.

Matías Latugaye, country manager NotCo Argentina, uvedl, že jídla NotSpot mají v průměru o 80 % nižší dopad na emise CO2 než stejné menu založené na živočišných bílkovinách.

„Myšlenkou tohoto pop-upu je přinést lidem to nejchutnější a nejjednodušší jídlo vyrobené ze 100% rostlinného původu a z produktů NotCo. Aby viděli, jak jsou všestranní a že můžete jíst vynikající jídlo založené na rostlinách,“ řekl DF SUD.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *