slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Mylkcubator oznamuje druhou kohortu Alt Dairy Startups - vegconom -

Mylkcubator oznamuje druhou kohortu Alt Dairy Startups – vegconom

Mylkkubátoralternativní program akcelerátoru mléka od Pascual Innoventures odhalil pět startupů vybraných jako součást své druhé kohorty.

Startupy jsou:

  • Malak, Izrael — Použití biofunkčních přísad k vytvoření bílkovin bohatých na živiny inspirovaných mlékem.
  • PFx Biotech, Portugalsko — Komercializace bioaktivních a funkčních bílkovin lidského mléka vyrobených přesnou fermentací, které budou použity jako přísady v pediatrické a pokročilé výživě.
  • Miruku, Nový Zéland — Uplatňování technologií molekulárního zemědělství k programování rostlinných buněk a výrobě bílkovin a tuků vhodných pro použití v rostlinných mléčných výrobcích.
  • ERGO Bioscience, Argentina — Vývoj rostlinných verzí bílkovin, které se dříve nacházely pouze v živočišných produktech, jako je kasein a myoglobin.
  • Nutropy, Francie — Výroba identických mléčných surovin pomocí kvasnic.
Tým Miruku. Obrázek dodán.

Investice v předchozí kohortě

Pascual Innoventures také oznámil investice do dvou společností, které se podílely na jeho první kohortě – jihoafrické De Novo Dairy a indické Zero Cow Factory. Oba startupy získaly téměř milion eur.

De Novo vyvíjí mléčné proteiny pomocí přesné fermentace, zatímco Zero Cow Factory vyrábí mléko a mléčné výrobky pomocí bioinženýrství a mikrobiální fermentace. Společnosti předvedly své technologie na prvním demo dnu Mylkcubator začátkem tohoto roku.

„V Pascual Innoventures jsme přesvědčeni, že pouze díky inovacím a oddanosti převratným potravinářským technologiím budeme schopni čelit současným výzvám, kterým čelí nejen zemědělsko-potravinářský sektor, ale také globální socioekonomický sektor jako celek. Díky iniciativám, jako je Mylkcubator, se budeme moci vyvinout směrem k efektivnímu a udržitelnému systému smíšené výroby, který zlepší životy lidí, zvířat a planety,“ řekl Gabriel Torres, ředitel Pascual Innoventures.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *