slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

JULIENNE BRUNO získává 5 milionů liber na výrobu veganských sýrů „první volba, nikoli alternativy“ – vegconom -

JULIENNE BRUNO získává 5 milionů liber na výrobu veganských sýrů „první volba, nikoli alternativy“ – vegconom

Londýnský výrobce veganských sýrů JULIENNE BRUNO oznámila kolo financování ve výši 5 milionů liber pod vedením Cherry Ventures.

Značka říká, že finance použije k expanzi a práci na své širší ambici transformovat potravinářský průmysl. Cílem je vytvořit sýry, které si spotřebitelé vybírají kvůli jejich kvalitě, nikoli proto, že jsou bez mléčných výrobků; slovy společnosti, produkty, které jsou „první volbou, nikoli alternativami“.

Kolekce 01

Minulý rok získala JULIENNE BRUNO 1 milion liber v kole financování seed, které vedl Seedcamp. Tyto prostředky byly použity na vývoj kolekce 01 značky, která obsahuje tři sýry – Burrella, Crematta a Superstraccia.

Zatímco sýry jsou inspirovány tradičními živočišnými odrůdami – burrata, smetanový sýr a stracciatella – JULIENNE BRUNO zdůrazňuje, že by měly být považovány za produkty samy o sobě spíše než jako napodobeniny.

© JULIENNE BRUNO

Celostátní spuštění

Začátkem měsíce byly sýry JULIENNE BRUNO uvedeny na trh ve 45 pobočkách Holland & Barrett po celé Velké Británii a o dva týdny později následovalo sedm obchodů Whole Foods. Značka je k dostání také v food hall v Londýně Selfridge spolu s vybranými restauracemi v hlavním městě.

Úspěch JULIENNE BRUNO přichází v době, kdy se očekává, že trh s veganskými sýry výrazně poroste a do roku 2027 dosáhne 4,4 miliardy dolarů. Na tomto růstu se částečně podepsaly rostoucí investice v tomto odvětví a zvyšující se počet uvádění nových produktů na trh.

„Rád bych využil této příležitosti a vřele přivítal každého, kdo o nás slyší poprvé,“ řekl Axel Katalan, zakladatel JULIENNE BRUNO. „Jsme jedno srdce a mnoho rukou. Vždy zvědavý a vždy hladový. Kuchyně je naše kreativní dílna a pohostinnost je naše kultura. Teď si sedneme a jezme.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *