slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Ingredion to Showcase Vegan Coronation Chicken na PBWE London příští týden - vegconomist -

Ingredion to Showcase Vegan Coronation Chicken na PBWE London příští týden – vegconomist

Globální gigant Ingredients Přísada se chystá příští týden od 30. listopadu do 1. prosince předvést své nejnovější prototypy založené na závodech na světové výstavě Plant Based World Expo 2022 spolu s řešením KaTech Ingredient Solutions, které společnost získala v loňském roce.

Prototypy budou k dispozici účastníkům, aby si je mohli ochutnat na stánku, přičemž hlavním produktem bude rostlinná korunovační kuřecí výplň s rostlinnou majonézou, vytvořená pomocí Ingredion’s VITESSENCE® Řada proteinů Pulse se základem z hrachového proteinu a fava fazolí, také běžně známých jako faba nebo boby, což je složka, která je v posledních letech trendem v rostlinných proteinech.

Podle Ingredion je alternativa kuřete čistým produktem vyvinutým novou technologií, která neobsahuje methylcelulózu ani žádné jiné gumy. Tato technologie nevyužívá vysokovlhkostní nebo tlakové vytlačování, které podle společnosti poskytuje příležitosti výrobcům s tradičními výrobními postupy.

PB_Složení kuřecích nugetů
© Ingredion

Mezi další prototypy, které budou předvedeny, patří rostlinný dezert a řada pekařských výrobků na rostlinné bázi, včetně pečených koláčů s citronem a cupcaků.

Declan Rooney, Plant-Based Protein Growth Platform Manager ve společnosti Ingredion, říká: „Dosažení správné chuti a textury při zachování čisté etikety je pro výrobce velkou výzvou, zejména pokud jde o splnění požadavků spotřebitelů na rostlinné produkty. Nalezení funkčních a cenově dostupných ingrediencí pro vytvoření optimálních produktů na rostlinné bázi je klíčové.

“Prostřednictvím inovací ingrediencí však lze vyrábět stále více spotřebitelsky přívětivých rostlinných produktů, které splňují požadavky rostoucího počtu veganů a flexitariánů po celém světě.”

Rostlinná přísada z mořských plodů a placiček
© Ingredion

Cyril Carrat, generální ředitel KaTech Ingredient Solutions, dodává: „Aby byly vysoce kvalitní rostlinné potraviny široce dostupné, nové a inovativní technologie zvyšují přístup výrobců k prémiovým rostlinným složkám, aby vytvořili žádoucí a udržitelné potraviny rostlinného původu, které spotřebitelé chtějí – za dostupnou cenu.

„Se zrychleným vývojem technologií se však zvyšuje potenciál pro rozšiřování. To může vést ke zrychlení směrem k cenově dostupným a dostupným rostlinným potravinám pro všechny.“

Chcete-li se dozvědět více o řešeních Ingredion a KaTech, navštivte jejich stánek A15 na veletrhu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *