slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Hope and Sesame uvádí na trh Sesamemilk u nejlepších kanadských prodejců přírodních produktů a Amazon.ca -

Hope and Sesame uvádí na trh Sesamemilk u nejlepších kanadských prodejců přírodních produktů a Amazon.ca

Společnost Planting Hope Company oznamuje Hope a Seasame Sesamemilk je nyní k dispozici kanadským spotřebitelům na Amazon.castejně jako v předních obchodech s přírodními potravinami po celé zemi. Uvedení na trh rozšiřuje distribuci Hope and Sesame po celé Kanadě, včetně klíčových prodejců v Quebecu, Britské Kolumbii a Ontariu.

„Je vzrušující vidět, jak naše dvojjazyčné kanadské obaly získávají tak rychlou trakci“

Na Amazonu si zákazníci mohou vybrat ze čtyř příchutí Hope & Sesame, včetně jeho oceňované směsi Barista Blend, která je nyní nabízena v dvojjazyčném balení.

V přírodních potravinách mohou zákazníci najít sezamové mléko v trvanlivém balení v 69 nových obchodech, včetně Supermarch Pagano, Marches TAU a Avril Natural Market (Quebec), Ambrosia Natural Foods, Marcheleo’s a Natural Emporium (Ontario) a Pomme Natural Markets and Roots Natural (Britská Kolumbie.)

Rozšíření přístupu

„Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit dostupnost Hope a Sesame Sesamemilk zákazníkům po celé Kanadě prostřednictvím elektronického obchodu i předních prodejců přírodních potravin,“ řekla Julia Stamberger, generální ředitelka a spoluzakladatelka Planting Hope.

Dodala: „Přední online prodejce v Kanadě, Amazon.ca, nabízí rychlou přepravu po celé Kanadě a přístup ke čtyřem příchutím Hope a Sesame Sesamemilk. Je vzrušující vidět, jak naše dvojjazyčné kanadské obaly získávají tak rychlý zájem předních kanadských maloobchodníků.“

Sezamové mléko bez mléka
©Naděje a sezam

Výživa podobná mléku

Hope and Sesame vedená výhradně ženským výkonným týmem vyrábí výživné alternativy mléka z malých sezamových semínek. Podle značky je sezamové mléko nutričně srovnatelné s mléčnými výrobky, obsahuje 9 gramů kompletních bílkovin na porci a o 30 % více vápníku. Sesamemilk také vyžaduje k výrobě o 75 % méně vody než ovesné mléko a o 95 % méně vody než mandlové mléko. Základní složkou Sesamemilk je vysoce výživná dužina získaná extrakcí oleje ze sezamových semínek.

Všechny produkty Hope and Sesame jsou bez GMO, certifikované pro košer a bez přísad sóji a lepku. V roce 2021 společnost dokončila a historické IPO na Kanadě Trh TSX-V, který prodává 22,5 milionů akcií pod symbolem „MYLK“.

„Kanadská populace je zhruba 10 % velikosti USA, ale kanadský trh s rostlinným mlékem je 20 % velikosti amerického trhu, což představuje 600 milionů CAD $ jen v potravinářském sektoru a demonstruje relativně širší záběr. rostlinných produktů napříč kanadskými spotřebiteli,“ říká Stamberger. „Podle studie Plant Based Foods Association Canada 80 % Kanaďanů jí rostlinné potraviny jako pravidelnou součást své stravy a 67 % uvádí, že rostlinné potraviny konzumují „často“.

Sezamové mléko v kávě
©Naděje a sezam

“Revoluční produkt”

V rozhovoru s vegconomistem v roce 2022 Stamberger uvedl: „Hope and Sesame sesamemilk je revoluční produkt v oblasti rostlinného mléka, který splňuje klíčové zájmy spotřebitelů, kteří využívají prostor rostlinného mléka: skvělá výživa, lepší udržitelnost a vynikající chuť, a funguje při vaření a kávě stejným způsobem, jakým jej spotřebitelé používají. mléčné mléko.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *