slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Herec z filmu Stranger Things Noah Schnapp zahajuje navýšení kapitálu pro TBH Vegan Hazelnut Spread -

Herec z filmu Stranger Things Noah Schnapp zahajuje navýšení kapitálu pro TBH Vegan Hazelnut Spread

tbha společnost, která znovu objevuje pomazánky z lískových ořechů Nutella s přísadami, které jsou pro vás lepší, oznamuje spuštění svého prvního navýšení kapitálu na fintech platformě Republika.

Začátek 21. listopadu, jednotlivci může investovat pouhých 50 USD na pomoc společnosti tbh rozšířit svou maloobchodní stopu a rozšířit stávající produktovou řadu.

„Moje generace věří, že můžeme být lepší“

Společnost tbh, kterou spoluzaložil herec, influencer a podnikatel Noah Schnapp spolu se spoluzakladateli Elenou Guberman a Ba Minuzzi, nabízí zdravější a ekologičtější verzi oblíbené pomazánky Nutella. Na rozdíl od svého konkurenta používá kakaová pomazánka tbh z lískových ořechů méně cukru, obsahuje více bílkovin a vyhýbá se použití palmového oleje.

Získáváním kapitálu na Republice, platformě, která každému umožňuje investovat do soukromých tržních akcií, dluhových nebo kryptografických nabídek, se tbh snaží vzdělávat a zmocnit novou generaci, aby se stala akcionáři její značky.

„Chtěli jsme snížit překážku investování,“ řekla Elena Guberman, spoluzakladatelka a jednatelka společnosti tbh. „Mnoho z Noahových fanoušků je mladých; toto je náš způsob, jak sdílet pozitivní stránku a vzdělávat jeho publikum o investování – namísto pouhého poskytování produktu. Budujeme silnou komunitu a naše investory považujeme za náš vnitřní kruh.“

TBH Noah Schnapps Vegan Nutella
©tbh

Podpora růstu

Mezi obchodní cíle kampaně patří rozšíření maloobchodní stopy svých stávajících produktů (v současné době na západním pobřeží USA), uvedení balíčků jednotlivých služeb na cesty a rozšíření produktové řady. Kampaň také zahrnuje milníky, které, pokud budou dosaženy, vytvoří příležitosti k setkání a pozdravu s Noahem v USA a Evropě.

„Internet Gen Z a kultura celebrit byly v posledním desetiletí neoddělitelně propojeny a zahájily novou éru celebrit, které založily značky založené na dopadu, které se věnují své komunitě,“ řekla Zehra Naqvi, Senior Investment Associate. “Noah jako herec a zakladatel představuje nový věk celebrit, který nejen prodává produkty své fanouškovské základně, ale zabývá se s nimi mnohem smysluplnějším způsobem.”

Kakaová oříšková pomazánka TBH
©tbh

“Udržitelná spotřeba”

„Začal jsem pracovat s Netflixem, když mi bylo 8, a neustále rozšiřuji své finanční portfolio, ale nechci jen hromadit peníze; Chci moudře obíhat peníze, abych vytvořil odkaz, abych efektivně vybudoval komunitu, která změní věci k lepšímu,“ řekl Noah Schnapp, spoluzakladatel tbh. „Učil jsem se investovat do startupů a nyní jako spoluzakladatel tbh chci dát stejnou příležitost svým fanouškům. Oficiálně je zvu, aby se připojili k cestě tbh.“

Dodává: „tbh je více než jen společnost zabývající se občerstvením. Jde o udržitelnou spotřebu. Moje generace věří, že můžeme být lepší, a čím více budeme hlasovat svými dolary prostřednictvím nákupu a investic do produktů s čistými ingrediencemi a společností, kterým skutečně záleží na tom, aby konaly dobro, můžeme vytvořit vlnu změn k lepšímu. Není náhodou, že mantrou tbh je „šířit dobré věci“.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *