slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Greggs spolupracuje s TÍMTO na uvedení Vegan Turkey and Stuffing Baguette - vegconom -

Greggs spolupracuje s TÍMTO na uvedení Vegan Turkey and Stuffing Baguette – vegconom

Britský řetězec pekáren Greggs spojila své síly se značkou alt meat THIS, aby uvedla na trh veganskou krůtí a nádivkovou bagetu pro sváteční sezónu.

Bageta obsahuje rostlinné krůtí goujony se šalvějí a cibulovou krustou, spolu s veganskou omáčkou a brusinkovou omáčkou. Je k dispozici ve všech 2 200 pobočkách Greggs a je to druhé partnerství řetězce s THIS poté, co tyto dvě značky začaly nabízet veganskou jižní smaženou kuřecí bagetu začátkem tohoto roku.

Další rostlinnou vánoční možností v nabídce Greggs je veganské slavnostní pečení, poprvé nabízené v roce 2021. Pečivo z listového těsta obsahuje kousky mykoproteinu Quorn, kuličky šalvěje a cibule, veganskou slaninu a šalvějovou a brusinkovou omáčku.

Greggs pracuje na rozšíření svého veganského sortimentu od roku 2019, kdy první rostlinný produkt řetězce – roláda – vedl k obrovskému nárůstu prodeje.

veganské slavnostní pečení
© Greggs

TOTO vstupuje do nových kategorií

Společnost THIS oznámila uvedení řady nových produktů na trh a spolupráci v roce 2022 a stala se v červenci vůbec prvním rostlinným partnerem pro dlouho etablovaného maloobchodního prodejce WH Smith. Značka vstoupila do kategorie slaných přesnídávek v červnu díky partnerství se značkou HIPPEAS z cizrnových listů a letos také uvedla na trh svá první hotová jídla a alternativy mraženého masa.

„Mít tak velkého operátora a obdivovanou značku, jakou s námi chce Greggs spolupracovat, je obrovské. Je to prohlášení o kvalitě produktů, které vyrábíme,“ řekl Andy Shovel, spoluzakladatel THIS. Věstník potravin. „Odráží to také pokračující investice do rostlinných potravin a poptávku po nich. Oba [co-founder] Pete a já osobně mluvíme o tomto partnerství.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *