slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Green Boy Group najímá bývalého generálního ředitele Interfood Jeroena van den Heuvela jako výkonného ředitele -

Green Boy Group najímá bývalého generálního ředitele Interfood Jeroena van den Heuvela jako výkonného ředitele

Dodavatel rostlinných bílkovin Skupina zelených chlapců oznamuje, že najala Jeroena van den Heuvela, bývalého generálního ředitele globálního dodavatele mléčných výrobků Interfood, jako svého nového generálního ředitele.

“Nikdy jsem neviděl, že by společnost rostla tak rychle a měla tak pozitivní dopad”

Kromě řízení každodenních operací Green Boy bude Jeroen dohlížet na nábor a poskytovat strategické vstupy pro zvýšení komerčních aktivit společnosti.

“S Green Boy jsem byl spojen poslední dva roky prostřednictvím poradního výboru, což mi umožnilo poznat společnost docela dobře,” řekl Jeroen. „Energie a kreativita, kterou tým Green Boy přináší ke stolu, je úžasná. Nikdy jsem neviděl, že by společnost rostla tak rychle a měla tak pozitivní dopad na potravinářský průmysl. Je opravdu vzrušující, že mohu svými zkušenostmi přispět smysluplným způsobem k další podpoře expanze Green Boy.“

Green Boy Vegan Nuggets
© Zelený chlapec

Funkční proteiny

Společnost Green Boy, založená v roce 2016, dodává řadu ingrediencí k vytvoření realističtějších rostlinných masných a mléčných výrobků. V roce 2020 byla spuštěna Plant-Meat Protein™popsaný jako „masový“ rostlinný proteinový prášek bez GMO pro zlepšení pocitu v ústech, výživy a textury rostlinných hamburgerů, klobás a dalších.

V roce 2021 společnost odhaleno Plant-Dairy Protein™, funkční prášek pro zvýšení mléčných vlastností rostlinných sýrů, mléka, jogurtů, másla a dalších produktů.

Proteinový prášek Green Boy
© Green Boy Group

„Jsme potěšeni, že máme Jeroena na palubě naší zelené lodi,“ říká Peter van Dijken, spoluzakladatel Green Boy. “Naše plachty jsou nastaveny správným směrem, což má za následek, že naše loď je stále větší a větší.”

Pokračoval: „Interfood a Green Boy jsou ve své pozici dodavatelů přísad podobné společnosti. Avšak místo toho, abychom se soustředili na tradiční mléčné přísady, jako je Interfood, otřásáme tímto průmyslem pomocí inovativních potravinářských přísad rostlinného původu a tržního přístupu. Jelikož jsme mladší společností, toužíme se od Jeroena učit, jak zodpovědně pěstovat svůj růst v letech, které nás čekají.“

Další rozšíření

Green Boy původně sídlící v Los Angeles a Amsterdamu otevřel kancelář v Sydney v Austrálii v roce 2021 a od té doby expandoval do Hong Kongu s plány otevřít nové kanceláře v Chicagu (2023) a New Yorku (2024).

„Víte, Green Boy je mnohem víc než jen dodavatel rostlinných přísad,“ vysvětluje Frederik Otten, spoluzakladatel a majitel Green Boy. „Během posledních tří let jsme vyvinuli rostlinný protein, který skutečně funguje, což se zhmotnilo v našich řadách Plant-Meat Protein™ a Plant-Dairy Protein™. Také jsme založili oblíbenou maloobchodní linku v USA prostřednictvím Green Boy Products a vybudovali rozsáhlou potravinářskou laboratoř v Los Angeles. Dále otevřeme Protein Innovation Center s názvem ‚GRIP‘ v Los Angeles a kanceláře v Chicagu a New Yorku.“

Zakladatelé Green Boy
©Green Boy Group

Dodal: „Naším cílem je narušit potravinářský průmysl tím, že budou potravinové přísady rostlinného původu dostupnější a dostupnější. Připravuje se kampaň, která upevní pozici Green Boy jako katalyzátoru „Plant-based Food Reformation“. Tato rostlinná potravinová reforma potřebuje řídícího ‚reverenda‘ a nemohli jsme si přát lepšího, než je Jeroen.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *