slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Givaudan vyhrává dvě ceny za nejlepší ingredience za PrimeLock+ Vegan Fat Solution – vegconomist -

Givaudan vyhrává dvě ceny za nejlepší ingredience za PrimeLock+ Vegan Fat Solution – vegconomist

GivaudanPrimeLock+, řešení vhodné pro vegany, které napodobuje živočišné tukové buňky a umožňuje potravinářským společnostem vyvíjet chuťově realističtější maso na rostlinné bázi, letos získalo dvě ocenění Best Ingredients Innovation.

Ocenění Gulfood 2022 Manufacturing Industry Excellence Awardskterá oceňuje inovativní produkty a technologie, které udržitelným způsobem přispívají k potravinářskému průmyslu, vybrala jako letošní inovaci nejlepších ingrediencí tukové řešení vhodné pro vegany.

International V-Label Award, první systém ocenění na podporu a oslavu inovací v rostlinném průmyslu, uznal pozitivní dopad, kvalitu a inovaci Primelocku, překlenul propast mezi živočišnými a rostlinnými bílkovinami a vyrobil zdravější produkty.

mezinárodní vítězové ocenění v-label 2022
© Obrázek vegconomist

Podle Givaudan PrimeLock+ zapouzdřuje, chrání a uzamyká chuť a tuk v rostlinných náhražkách masa a poskytuje „první šťavnaté, masité sousto“. Inovativní potravinové přísady umožňují výrobcům zlepšit spotřebitelskou zkušenost nabídkou chutných produktů s nízkým obsahem tuku, jako jsou hamburgery, klobásy a masové kuličky.

Pomáhá vytvářet chutné produkty na rostlinné bázi

Givaudan se stále více zaměřuje na sektor alt proteinů. Vedoucí příchutě a vůně pracuje na společném otevření a Tropical Food Innovation Lab v Brazílii vytvořit udržitelné alternativy k masu a a Kultivovaný rozbočovač ve Švýcarsku na podporu rozvoje pěstovaných a fermentovaných produktů.

Společnost také financovala inovační výzvy vyvinout nové přísady a pomohl otevřít a Proteinové inovační centrum v Singapuru loni pozvali startupy k vývoji rostlinných potravin, které nabízejí kulinářské zážitky.

Givaudan
© Givaudan

Sylvain Jouet, globální produktový manažer společnosti Givaudan pro náhražky masa, k uvedení Primelock+ uvedl: „Givaudan se zavázal pomáhat svým zákazníkům vytvářet lahodné rostlinné produkty, které si spotřebitelé užívají. Abychom toho dosáhli, vybudovali jsme rozsáhlé odborné znalosti a rostoucí sadu integrovaných řešení a technologií v oblasti alternativních proteinů.

„Naše portfolio řešení doplňuje naše rostoucí síť proteinových center po celém světě, kde naši odborníci na rostlinné inovace spoluvytvářejí zdravější a vzrušující produkty rostlinného původu.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *