slot dana

slot deposit via dana

slot ovo

slot deposit dana

situs slot dana

daftar slot dana

slot gacor"

Amsterdam's Lovechock se chystá rozšířit provoz s novým belgickým vlastníkem - vegconomem -

Amsterdam’s Lovechock se chystá rozšířit provoz s novým belgickým vlastníkem – vegconomem

Lovechocknizozemský výrobce raw veganských čokoládových produktů oznamuje, že byl koupen belgickou rodinnou společností Pauwels Engineering NV, aby „posílil vizi společnosti pro budoucnost“.

Pauwels Engineering NV je holdingová společnost mj. Belgická čokoládová skupina NV, která nedávno investovala do závodu na výrobu 100% veganské čokolády v Chorvatsku. Toto nejmodernější strojní zařízení umožní Lovechockovi vyrábět nové cukrářské výrobky na rostlinné bázi.

Pauwels Engineering NV převezme 100 % Lovechock BV, ale uvádí, že i nadále spoléhá na strukturu nizozemské značky a jako taková zůstane Lovechock 100% nezávislá se sídlem v Amsterdamu.

© Lovechock

Změny však nastanou, pokud jde o výrobu: výrobní závod v Heerhugowaard, NL, bude uzavřen a budoucí produkty Lovechock bude vyrábět Belgian Gourmet v Chorvatsku. Všechny produkty vyrobené společností Belgian Gourmet doo, značkové i neznačkové, bude prodávat a uvádět na trh společnost Lovechock BV.

Novým generálním manažerem Lovechocku bude Adriaan Hoogmartens. Tým uvádí, že předpokládá zvláštní růstový potenciál v rozšířených výrobních možnostech díky akvizici a vývoji inovativních veganských čokoládových produktů.

Lovechock je aktuálně dostupný online a ve 22 zemích EU, viz tato stránka pro maloobchodní distribuci.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *